Beta test mého školení „Vývoj web aplikací s důrazem na UI a UX”

Tohle školení jsem v hlavě převaloval přes rok. Hledal jsem správný přístup pro to, co chci docílit. Je mi jasné, že za jeden den, nikoho nemůžu skutečně naučit, jak se dělá uživatelské rozhraní a jak docílit co nejlepší dojem uživatele. Je to příliš rozsáhlé pole, navíc se důležité aspekty budou lišit produkt od produktu.

Co vás můžu naučit je, jak nad tím vším uvažovat a kde se dál učit.

Mým cílem je udělat školení, které bych býval velmi rád absolvoval před nějakými třemi roky a koneckonců bych si ho dal i dnes, abych věděl, jak uvažuje a pracuje někdo jiný.

Program školení

1. Byznys strategie: CO a JAK vůbec dělat
Zamyšlení nad situací na trhu, kam chceme proniknout, jak určit záběr a cílovou skupinu zákazníků. Jak organizovat samotný proces tvorby aplikace.

2. Wireframy, flow a prototypování
Jak se dostat od představy o obchodním modelu k něčemu, co se dá testovat.

3. Copywriting
Váš produkt hovoří všemi texty, představují důležitou část UI/UX.

4. Typografie
Pokud šaty dělají člověka, typografie dělá UI.

Jednotlivé obsahové celky jsou proloženy zhruba 6 praktickými cvičeními, na která se budu snažit vyhradit většinu času. Věřím, že to bude nejlepší cesta, jak opravdu ukázat způsob myšlení nad řešením výzev tvorby web aplikace. Školení bude maximálně pro 10 lidí, aby dobře fungovala interakce při cvičeních.

Odvyprávím kousek teorie, pak zadám cvičení, které by pro úvodní část wireframů mohlo znít třeba „Představte si, že banka po vás chce udělat lepší rozhraní pro správu účtu. Na co se budete ptát?“ Nechám 10 minut na rozmyšlenou, pak si projdeme, co jsme vymysleli a posuneme se do další fáze.

Beta test pořádám proto, že chci ověřit, kolik se toho dá stihnout, kolik času věnovat jednotlivým částem výkladu a hlavně kolik času si vyžádají cvičení.

Co ve školení nebude je výuka CSS, HTML ani JavaScriptu. Počítač byste neměli potřebovat, ale klidně si ho vezměte. Určitě vás nasměruji na zdroje, kde se o HTML5 z pohledu web aplikací můžete dozvědět dost a dost. Možná na to udělám časem extra školení, ale tohle to nebude. Jen aby bylo jasno ;-)

Pro koho se školení hodí

Vidíte v tvorbě web aplikací otevírající se příležitost? Uvažujete o tom, že byste vytvořili nějakou vlastní? Láká vás založení startupu? Máte už firmu a potřebujete nastavit svůj tým správným směrem? Baví vás tvorba uživatelských rozhraní a chcete se zlepšit? Chcete získat slušný základ v obchodní strategii a v organizaci procesu tvorby web aplikace?

Pokud jste na něco odpověděli „Ano“, nemělo by vás školení zklamat.

Školení přímo u vás ve firmě

Nabízí se možnost kombinace školení a konzultace nad vaším produktem. Ozvěte se.

Kdy, kde a za kolik

Kdy: 29. března, 10:00-19:00
Kde: Praha, místo upřesním
Počet účastníků: 10
Cena na osobu: 5 000 Kč Beta test cena 2 500 Kč vč. DPH

Jak se přihlásit?

Prostě mi napište.

0