(Už ne)Hledám webaře na hlavní pracovní poměr

Před více než rokem jsem to zkoušel cestou „externista a později třeba práce na plný úvazek”. Neosvědčilo se. Takže teď hledám rovnou někoho na plný úvazek.

Aktualizováno 11. 5. 2010

Momentálně to vypadá, že jsem vhodného kandidáta našel, takže další nabídky, prosím, neposílejte. Díky za pomoc se šířením téhle mojí poptávky.

Místo

První kritérium je geografické: Počítám s tím, že alespoň první měsíc bude nutné, abys byl1 fyzicky přítomen v mojí kanceláři v Heřmanově Městci a později se také bude hodit, když případná nutná setkání nebudou znamenat, že oba zabijeme celý den cestováním. Samozřejmě můžeš pracovat z mojí kanceláře trvale.

Vsuvka: Pokud tobě tohle nevyhovuje, ale znáš někoho, komu by mohlo, pošli mu, odkaz na tenhle článek. Díky!

Co to je vlastně za práci?

Především jsou to aktualizace klientských webů. Pokud náhodou nejsou aktualizace, vždy je tu práce na klientských web aplikacích, optimalizování webů, příprava nových webů, emailové rozesílávky atd. atp.

Co musíš umět?

Velká plus

  • HTML5 + CSS3: Sleduješ, zkoušíš, učíš se?
  • JavaScript: Umíš využít jQuery, Prototype případně jiný framework?
  • Ruby on Rails: Zajímají tě, dokonce jsi je zkoušel?
  • Četl jsi Getting Real a/nebo Rework? Říká ti něco jméno Seth Godin?
  • Zkušenosti s vlastním podnikáním?

Co nabízím?

Krev, pot a slzy. Jak to říct… Nehledám zaměstnance, který bude čekat, až mu zadám, co má udělat. Spíš hledám parťáka, kterého baví dělat weby a všechno kolem nich a bude sám přicházet s nápady, co bychom mohli pro klienty vymyslet.

Počítám, že společně vytvoříme bonusový program, který ti dá podíl na zisku nad rámec stálého platu, který bude pro začátek někde kolem 25 000 Kč měsíčně.

Nebudu tě do Maca nutit hned, ale počítej s tím :-) Co bys řekl na nového iMaca jako pracovní stanici?

Kontakt

Nezajímají mě moc CVčka, spíš mi na jsem@jankorbel.cz pošli odkaz na svůj blog / Twitter, ukázky něčeho, na čem jsi dělal, napiš mi proč bych měl vyzkoušet právě tebe, buď kreativní…


1) Nechce se mi všude psát „byl(-a)”, ale samozřejmě moje nabídka platí i pro ženy. Zpět ↑

5