Hledá se HTML+CSS kódér, programátor a trochu grafik v jedné osobě

„Deleguj, deleguj, nebo se z toho zblázníš,” musel jsem si poslední dobou často opakovat. Takže hledám někoho nejprve na menší externí spolupráci, s výhledem, že z toho bude třeba práce na plný úvazek.

Už nehledám – nabídka v tomto článku už není aktuální.

Co tě čeká

Hlavní náplní bude práce na běžných webech – aktualizace na základě klientských požadavků a pak budování webů nových. Většinou žádné záludnosti, trocha PHP a jinak běžné HTML+CSS. Co budeš potřebovat často, je znalost angličtiny, protože se tu hodně překládají produktové stránky. Zrovna tu čeká třeba překlad stránky této Axisky do webu o IP kamerách. Jak vidíš, bude se hodit i základní schopnost práce s grafickým editorem, abys zvládl upravit obrázky.

Když nehoří žádné aktualizace, téměř vždy je tu nějaká menší web aplikace napsaná v PHP, do které se něco doprogramovává nebo se tvoří nová.

Do budoucna

Pokud nám bude navzájem spolupráce vyhovovat, počítám s tvým zapojením do práce na větších webových aplikacích, které budou postavené na Railsech.

Shrnutí

Především hledám nadšení pro weby a web aplikace, ze kterého ho pak pramení neutuchající zájem učit se stále nové věci, prozkoumávat nová zákoutí oboru a stále na sobě pracovat. Getting Real je naše mantra.

Očekávám skvělé znalosti HTML+CSS, dobrou znalost angličtiny, PHP na úrovni, kdy máš zkušenost s architekturou MVC, zkušenosti s JavaScriptem se taky neztratí. Vítána je znalost Ruby on Rails, ale zájem se je časem naučit se také počítá.

Předpokládám, že budeš pracovat na dálku, ale mám kancelář asi 15 km od Pardubic, takže pokud by ti víc vyhovovalo pracovat tam, není problém.

Myslím, že ideální je tahle pozice pro studenta, který má při škole čas a chce si nejen vydělat, ale připravit si půdu pro plynulý přechod ze studentského do pracovního života. Ale samozřejmě to není vylučovací kritérium.

Přidáno 3. 9. 2008: Ještě zdůrazním, že upřednostním někoho, kdo bude mít zájem o dlouhodobou spolupráci a postupné zapojení do práce na plný úvazek. V první fázi pojedeme na úkolovku při 150 Kč / hod (u některých projektů to může být víc) a odhadovaný objem práce je někde kolem 15 hodin týdně, ale můžeme se domluvit i na jiném vytížení.

Zaujalo?

Napiš mi na jsem[zavinac]jankorbel.cz a připoj odkaz na svůj blog, ukázky projektů, na kterých si dělal, nějaký ten PHP kód apod.

Díky

7